TOKOZ a.s. wdraża wyższą wersję CRM Leonardo


Nowosci 2007


(4.4.2007)
Spółka TOKOZ a.s., jeden z naszych długoletnich poważnych klientów, podjeła decyzję o wdrożeniu wyższej wersji CRM Leonardo.

W nowej wersji CRM Leonardo 7.0 zostały połączone części zawierające karty klientów, części dotyczące czynności, operacji handlowych oraz reklamacji w jedną aplikację. Ułatwiono planowanie oraz realizację czynności związanych z klientami, zwiększono przejrzystość i uproszczono pracę z operacjami handlowymi oraz zapewniono większą przejrzystość kart klientów i zwiększono ilość raportów z integrowanymi filtrami.

„Po cały czas współpracy ze spółką D3Soft mogliśmy liczyć na wysoki poziom usług i indywidualne podejście. CRM Leonardo jest rozwiązaniem, które się nieustannie rozwija i w ten sposób rośnie razem z nami.“

RNDr. Josef Fišar, Dyrektor ds. Finasów TOKOZ a.s.

TOKOZ a.s. jest stabilną i prężną firmą, która działa na rynku czeskim już wiele lat. Zajmuje się produkcją systemów zabezpieczających, okuć budowlanych i okuć do mebli. Profesjonalizm i innowacyjność są atrybutami, które umożliwiają firmie dostosować produkcję i świadczenie usług do indywidualnych wymagań klientów. TOKOZ a.s. rozwija się również na rynkach zagranicznych, gdzie współpracuje z szeroką gamą spółek , np. ROTO Frank Niemcy, SAURER GROUP Niemcy itp.

Czy znalazłeś, czego szukałeś?

skontaktuj się z nami...
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products

© 2019 - 2023 - d3soft.cz

Linki / sieci społecznościowe

Přejít na stránky www.d3soft.cz