Používáme cookies k optimalizaci fungování našeho webu. Dalším prohlížením souhlasíte s jejich používáním.

SEKO system s.r.o. pierwszym użytkownikiem CRM Leonardo Small Business


Nowosci 2006


(8.9.2006)
Zaledwie po tygodniu od uzupełnienia naszego portfolia produktowego zdobyliśmy pierwszego klienta nowego produktu CRM Leonardo Small Business. Została nim firma SEKO system s.r.o. z Ostrawy.

Firma SEKO system s.r.o. została założona w roku 1998, kiedy świadczyła usługi w dziedzinie sprzedaży i serwisem dla techniki ksero. Od roku 2000 poszerzyła ofertę o sprzedaż i serwis prezentacyjnej techniki . Dziś firma jest zdolna wyposażyć kompleksowo salę konferencyjną oraz sale konferencyjne sterującymi systemami i innymi komponentami uzupełniającymi.

CRM Leonardo Small Businessbędzie w spółce SEKO system s.r.o. służyć do obsługi obecnych klientów i głównie do sterowania nowych okazji handlowych. Managerowie handlowi będą uzyskają dostęp również do danych o należnościach swoich klientów.

CRM Leonardo Small Business jest charakterystystyczne tym, że jest szybkie w realizacji wdrażania oraz cenowo dostępne i dla małych firm do 10 użytkowników, dla których jest prymarnie przeznaczone.

Wierzymy, że na rynku znajduje się dużo mniejszych firm, które nie będą się obawiały inwestować do rozwiązania CRM, tak jak firma SEKO system s.r.o., i którym napomoże w ich dalszym rozwoju.

Czy znalazłeś, czego szukałeś?

skontaktuj się z nami...
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products

+420 739 603 707

lenka.svrcinova@d3soft.cz

© 2019 - 2020 - d3soft.cz

Linki / sieci społecznościowe

Přejít na stránky www.d3soft.cz