Prezentacja naszego portfolia produktowego


Nowosci 2006


(4.9.2006)
Dnia 1 września 2006 uzupełniliśmy nasze portfolio produktowe o nowe grupy produktowe.

Prezentacja naszego portfolia produktowego:

Microsoft Dynamics - rozwiązanie zarządzania stosunków z klientami, które zawiera wszystkie narzędzia i funkcje potrzebne do łatwego wytwarzania i zarządzania przejrzystymi informacjami o klientach.

CRM Leonardo - produkt, którego głównym celem jest wsparcie handlowych i marketingowych procesów wszelkiego rodzaju spółek.

1:1 Solution - indywidualne rozwiązanie na miarę, które w sposób maksymalny wychodzi naprzeciw potrzebom klientów i zawsze wychodzi ze wzajemnego dialogu.

Consulting - produkt, którego głównym celem jest kształcenie w dziedzinie procesów firmowych prowadzących do orientacji firm na klientelę i rynek.

Providing - usługi, polegające na umożliwieniu dostępu klienta do serweru osoby świadczącej usługi, na którym jest mu wynajmowany software albo usługi danych.

W ramach zmiany firmowej Corporate Identity uruchomimy 2 października 2006 również nowe strony webové. Oprócz nowego designu stron znajdziecie na nich również nowe rubryki - ankiety, w których będziecie mieli możliwość wyrazić swe opinie na różne tematy, formularze do zadawania pytań, itd.

Czy znalazłeś, czego szukałeś?

skontaktuj się z nami...
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products

© 2019 - 2023 - d3soft.cz

Linki / sieci społecznościowe

Přejít na stránky www.d3soft.cz