Používáme cookies k optimalizaci fungování našeho webu. Dalším prohlížením souhlasíte s jejich používáním.

PPI Adhesive Products s.r.o. korzysta w stosunku do klientów z systemu CRM Leonardo


Nowosci 2011


(11.2.2011)
Spółka PPI Adhesive Products s.r.o. poświęca się rozwojowi i produkcji standardowych ale również i samonaklejających produktów wg indywidualnych wymagań swych klientów.

W celu ulepszenia stosunków z klientami korzysta spółka PPI z możliwości oferowanych przez nowoczesny system informacyjny. D3Soft s.r.o. zaoferowała rozwiązanie, które spełnia wszystkie potrzeby i wymagania klienta - system CRM Leonardo.

Nasz klient uzyskał dzięki systemowi CRM Leonardo instrument, który umożliwia zrzeszać jednolitą bazę danych wszystkich klientów oraz prostym sposobem przeprowadza segmentację, filtrowanie i wyszukiwanie wg indywidualnych warunków. Spółka PPI Adhesive Products s.r.o. ocenia jako następną korzyść możliwość ewidowania planowanych i zrealizowanych przedsięwzięć, planowanych i rozpracowywanych projektów oraz sporządzonych próbek. Doszło również do połączenia bazy danych CRM z bazą systemu ERP, co umożliwia sporządzać specyficzne raporty sprzedaży, które są powiązane z danymi o projektach w systemie CRM Leonardo.

Czy znalazłeś, czego szukałeś?

skontaktuj się z nami...
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products

© 2019 - 2020 - d3soft.cz

Linki / sieci społecznościowe

Přejít na stránky www.d3soft.cz