Microsoft Dynamics CRM 4.0 pomaga spółki HERZ, spol. s r. o.


Nowosci 2009


(23.7.2009)
Firma HERZ, spol. s r.o. z siedzibą w Bratysławie, założona w 1994 roku, jest spółką siostrzaną firmy austriackiej HERZ Armaturen, G.m.b.H., z siedzibą Wiedniu, która prowadzi własną działalność w ponad 50 państwach świata. Na rynek słowacki dostarcza Firma HERZ, spol. s r.o. szeroki sortyment wyrobów służących do ogrzewania, chłodzenia oraz przesyłania wody do picia.

  • głowice termostatyczne, zawory oraz systemy przyłączania
  • armatury rurociągowe
  • armatury chłodzeniowe
  • armatury przeznaczone do przesyłania wody do picia
  • plastikowe oraz aluminiowe rurki i kształtki
  • kotly na spaľovanie biomasy
  • systemy solarne CITRIN SOLAR
  • pompy cieplne

Spółka HERZ korzysta z dwóch sposobów sprzedaży, mianowicie ze sprzedaży za pomocą handlowców kontaktujących poszczególnych klientów oraz ze sprzedaży projektowej.

W pierwszym przypadku chodzi przede wszystkim o ułatwienie pracy handlowcom w zakresie planowania spotkań z klientami. Z tego powodu sporządzono program umożliwiający wyświetlić listę klientów , którzy nie skorzystali z żadnej formy aktywności wg nastawionych reguł, co z kolei umożliwia handlowcom uzyskać dane o potencjonalnych klientach, z którymi należy się skontaktować.

Dla handlowców ma wielkie znaczenie przede wszystkim Off-line klient, który umożliwia przesył potrzebnych danych bezpośrednio do klienta, oraz zestaw raportów, który ułatwia handlowcm ewidencję własnej działalności, dzięki czemu odpada konieczność eksportowania danych formularzy do programu Excel lub do innych programów. Dzięki wdrożeniu MS CRM 4.0 wystarczy jedno wejście by sporządzić stosowne raporty oraz nawiązujące przeglądy danych.

Czy znalazłeś, czego szukałeś?

skontaktuj się z nami...
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products

© 2019 - 2023 - d3soft.cz

Linki / sieci społecznościowe

Přejít na stránky www.d3soft.cz