Používáme cookies k optimalizaci fungování našeho webu. Dalším prohlížením souhlasíte s jejich používáním.

Jak wdrażać IT (technologie informacyjne)? D3Soft potrafi!


Nowosci 2010


(16.3.2010)
Spółka D3Soft s.r.o. podaje kolejny dowód, że jest wyraźnym liderem na rynku dostawców technologii informacyjnych.

Spółka poszerzyła swe portfolio o produkt Microsoft SharePoint Services 3.0 – instrument do tworzenia stron internetowych umożliwiający korzystanie z różnych źródeł informacji oraz sporządzanie dokumentów, co z kolei pomaga podwyższać wydajność pracy zespołu i poszczególnych pracowników. SharePoint oferuje uzupełniające funkcje zespołowe i wsparcie webowe systemu Microsoft Office System oraz kolejnych aplikacji.

MS SharePoint services 3.0

Prosty instrument podnoszący efektywność współpracy zespołowej
Podczas tworzenia aplikacji internetowych ważne jest umożliwienie korzystania z dostępnych źródeł informacji wszystkim zainteresowanym osobom. Użytkownicy mogą sporządzać potrzebne do pracy kalendarze, dokumenty, ostrzeżenia oraz zadania włącznie edytacji i aktualizacji źródeł informacji za pomocą prostego interfejsu.

Proste zarządzanie dokumentami
Proste zarządzanie dokumentami umożliwia użytkownikowi tworzenie różnych wersji dokumentów włącznie potrzebnych rezerw , co stanowi ochronę przed przepisaniem dokumentów innym użytkownikiem. W ramach zarządzania można również nastawić rewizję, co znaczy, że dokument jest w przypadku korzystania z produktu SharePoint widoczny dopiero po uzgodnieniu jego treści. Powrót do wcześniejszych rozwiązań umożliwiających zastąpienie najnowszych wersji starszymi jest kiedykolwiek możliwy.

Szybkie opanowanie zarządzania produktem
Dzięki temu, że SharePoint jest instrumentem firmy Microsoft i przestrzega standardów używanych w innych aplikacjach, może użytkownik bardzo szybko zaznajomić się z interfejsem i korzystać w pełni z dostarczonej wersji. SharePoint jest ściśle połączony z takimi produktami Microsoft Office jak Word oraz Excel Outlook.

Bardzo szybkie wdrożenie w ramach procesów biznesowych firmy
SharePoint dysponuje szeregiem szablonów przeznaczonych dla poszczególnych procesów biznesowych, dzięki czemu można go wdrożyć szybko i łatwo.

Proste zarządzanie za pomocą interfejsu
Microsoft SharePoint oferuje proste zarządzanie, za pomocą interfejsu można nastawić pozwolenie na dostęp do poszczególnych funkcji. W ten sposób można nastawić pozwolenie na czytanie lub dokonywanie zapisu w stosunku do całego systemu, poszczególnych subsystemów czy też konkretnej pozycji.

WorkFlow Management
Share Point umożliwia nastawienie automatycznego postępowania, które włącza się po osiągnięciu określonego stadium, co z kolei poszerza możliwości korzystania w ramach procesów biznesowych firmy.

Połączenie systemów MS Sharepoint services 3.0 oraz MS CRM 4.0

Wzajemne połączenie systemów MS CRM oraz MS SharePoint

Za pomocą produktu SharePoint można wyświetlić całą bazę danych MS CRM włącznie otwierania formularzy służących do ich edycji.

D3Soft potrafi, skontaktuj się z nami!

Czy znalazłeś, czego szukałeś?

skontaktuj się z nami...
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products

+420 739 603 707

lenka.svrcinova@d3soft.cz

© 2019 - 2020 - d3soft.cz

Linki / sieci społecznościowe

Přejít na stránky www.d3soft.cz