Elmarco będzie sterować swym biznesem globalnym za pomocą systemu CRM Leonardo


Nowosci 2008


(19.11.2008)
Spółka liberecka Elmarco, która już od kilku lat jest liderem rozwoju technologii materiałów na bazie nanowłókien oraz ich aplikacji włącznie zabezpieczania stosownych maszyn do produkcji masowej, rozpocznie sterowanie swego biznesu globalnego za pomocą rozwiązań CRM systemu CRM Leonardo. Dzięki temu będzie spółka efektywniej współpracować z takimi uniwersytetami światowymi jak North Karolina State University i Massachusetts Institute of Technology (MIT) w USA lub Stellenbosch University w RPA oraz ze swymi filiami w USA i w Japonii.

System CRM zabezpieczy monitorowanie wszystkich informacji o subiektach włącznie ich centralizacji oraz udostępni stosowne informacje tym subiektom, którzy z nimi pracują. Dojdzie do przyśpieszenia komunikacji między uczestnikami w różnych miejscach świata, system CRM Leonardo umożliwi również sortowanie informacji, archiwizowanie protokołów ze spotkań, wytwarzanie kategorii oraz grup subiektów w celu wzajemnej komunikacji i cały szereg dalszych usług.

Współwłaściciel spółki Elmarco Ladislav Mareš uważa, że nowy system doprowadzi do wzmocnienia kontaktów z partnerami handlowymi na całym świecie włącznie uefektywnienia komunikacji z ekipami badawczymi czy też laboratoriami. „Stale wzmacniamy nasze ośrodki badawcze i produkcyjne, handlujemy praktycznie na wszystkich kontynentach, mamy znaczny zakres współpracy z uniwersytetami oraz uczestniczymy w projektach finansowanych ze źródeł UE, więc dlatego musimy posiadać odpowiednie wyposażenie techniczne,“ uściślił Ladislav Mareš .

Czy znalazłeś, czego szukałeś?

skontaktuj się z nami...
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products

© 2019 - 2023 - d3soft.cz

Linki / sieci społecznościowe

Přejít na stránky www.d3soft.cz