Používáme cookies k optimalizaci fungování našeho webu. Dalším prohlížením souhlasíte s jejich používáním.

D3Soft potwierdza swoją fachowość odnośnie MS CRM


Nowosci 2010


(30.8.2010)
Zamiarem spółki HESTEGO s.r.o. było wzmocnienie działalności handlowej w oparciu o nowy system informacyjny wspierający obsługę klienta. Z tego powodu wybór padł na system spełniający wszystkie specyficzne warunki – Microsoft Dynamics CRM 4.0.

Spółka HESTEGO produkuje ochronne komponenty do ruchomych części obrabiarek. i zalicza się w swej branży do najbardziej znaczących na czeskim ale również i na europejskim rynku.

Głównym celem wdrożenia systemu Microsoft CRM 4.0 w spółce HESTEGO s.r.o. było uzyskanie lepszego SW wsparcia dla handlowców w zakresie kontaktów z klientami. Poprzez implementację uzyskano przede wszystkim ulepszenie przeglądu o opracowywanych zamówieniach włącznie możliwości zwracania uwagi handlowcom na niespełnienie nawiązujących obowiązków produkcji. Do dorobku należy zaliczyć również możliwość większego wzajemnego zastępstwa poszczególnych handlowców, ponieważ każdy z nich ma dojście do potrzebnych informacji i szybko może pomyślnie kontynuować potrzebne prace.

Spółka HESTEGO s.r.o. dokonała wyboru dostawcy wdrożenia systemu informacyjnego – ze względu na długoletnią specjalizację softwarową w tej branży została wybrana spółka D3Soft s.r.o.

Czy znalazłeś, czego szukałeś?

skontaktuj się z nami...
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products

+420 739 603 707

lenka.svrcinova@d3soft.cz

© 2019 - 2020 - d3soft.cz

Linki / sieci społecznościowe

Přejít na stránky www.d3soft.cz