D3Soft jest dostawcą IT programu Wierny klient centrum handlowego Futurum Ostrawa


Nowosci 2009


(20.4.2009)
Spółka D3Soft jest generalnym dostawcą IT programu Wierny klient FUTURUMclub w ramach centrum handlowego Futurum Ostrava. - FUTURUMclub

Jakie korzyści daje klientom udział w tym programie? Każdy klient po rejestracji za pomocą info-strony lub strony internetowej www.futurumclub.cz, otrzyma kartę klubową, na którą będą przypisywane punkty za dokonane zakupy w sklepach uczestniczących w programie Wierny klient. Uzyskane punkty może klient zamienić za nagrody klubowe w towarze po korzystnych cenach lub za zniżkowe czeki.

Program Wierny klient oparty o terminale komunikujące się z centrum danych D3Soft, gdzie są przechowywane informacje o transakcjach, pracuje w reżimie on-line włącznie szerokiego skryptowania oraz kilkakrotnego sprawdzania.

„Wybraliśmy spółkę D3Soft na podstawie przetargu dlatego, że oferta spółki najbardziej spełniała nasze kryteria. Chodzi przede wszystkim o otwartość systemu oraz gwarancję zaplecza mocnego partnera. Cały projekt został wykonany zgodnie z zaplanowanym harmonogramem, obecnie rozważamy możliwości poszerzenia współpracy z dostawcą .“ oznajmił Robert Cichoň, Projekt Manager EMCM.

Nie zwlekaj, dołącz do programu Wierny klient i korzystaj z dogodnych warunków zakupu w FUTURUMclub!!!

Czy znalazłeś, czego szukałeś?

skontaktuj się z nami...
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products

© 2019 - 2023 - d3soft.cz

Linki / sieci społecznościowe

Přejít na stránky www.d3soft.cz