Používáme cookies k optimalizaci fungování našeho webu. Dalším prohlížením souhlasíte s jejich používáním.

TLC-Top Language Centre, s.r.o. korzysta z systemu Leonardo Education w celu uefektywnienia zarządzania szkoleniami i kursami


Nowości 2012


(2.3.2012)
Czołowa czeska ajencja edukacyjna TLC-Top Language Centre, s.r.o. jest natawiona na potencjonalną klientelę. Wzrastające zainteresowanie rynku oraz troska o ulepszenie opieki nad klientem motywowały spółkę TLC do poszukiwania nowego, bardziej efektywnego rozwiązania ewidencji i planowania kursów włącznie opracowania informacji o uczestnikach na podstawie jednej bazy danych .

Z tego powodu wdrożyliśmy w tej spółce system informacyjny CRM Leonardo Education, który umożliwia szczegółowy przegląd o przeprowadzonych kursach czy też szkoleniach, a tym samych o konkretnych klientach i studentach – zatrudnionych tej spółki.

System informacyjny CRM Leonardo Education jest przeznaczony dla firm edukacyjnych i doradczych (chodzi przede wszystkim o organizowanie kursów, seminariów, szkoleń lub podobnych akcji). Za pomocą CRM Leonardo Education można ewidować liczbę zgłoszonych uczestników każdego kursu lub szkolenia, ogólny bilans przedsięwzięć oraz działalność lektorów.

Czy znalazłeś, czego szukałeś?

skontaktuj się z nami...
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products

© 2019 - 2021 - d3soft.cz

Linki / sieci społecznościowe

Přejít na stránky www.d3soft.cz