Používáme cookies k optimalizaci fungování našeho webu. Dalším prohlížením souhlasíte s jejich používáním.

Nasz system rejestracyjny używa szkoła tańca TS Dynamic


Nowości 2011


(2.12.2011)
Szkoła Tańca TS Dynamic z siedzibą w Brnie oferuje swoim klientom kursy w różnych stylach – o charakterze tanecznym i sportowym. Coś dla siebie odnajdą zwolenicy ruchu w każdej kategorii wiekowej. Dlatego szkoła chciała swym klientom ułatwić rejestracje na poszczególne lekcje za pomocą on-line systemu rezerwacyjnego.

System rezerwacyjny, który wdrażaliśmy w spółce TS Dynamic miał spełniać 2 kryteria – sekcję administracji i sekcję klienta.

Sekcję administracji postawiliśmy na intuitywnej obsłudze i stworzyliśmy dla szkoły tanecznej łatwą aplikację, gdzie administrator tworzy typy lekcji i przydziela do nich poszczególnych lektorów. W tym systemie rezerwacyjnym ewidowana jest również obecność na poszczególnych lekcjach, a więc to, kto ze zgłoszonych brał w rzeczywistości w nich udział.

W sekcji klienta, rejestrowany klient widzi rozkład poszczególnych lekcji i wybiera tą, którą chciałby odwiedzić. Rzeczą naturalną tej aplikacji jest to, że klient widzi wszystkie lekcje, na które jest zgłoszony. Nie zarejestrowany klient widzi rozkład zajęć, ale bez odpowiedniej rejestracji nie może zgłosić się na daną lekcję.

System ten automatycznie wysyła dane logowania na e-mail do nowo zarejestrowanych klientów.

Czy znalazłeś, czego szukałeś?

skontaktuj się z nami...
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products

© 2019 - 2020 - d3soft.cz

Linki / sieci społecznościowe

Přejít na stránky www.d3soft.cz