Používáme cookies k optimalizaci fungování našeho webu. Dalším prohlížením souhlasíte s jejich používáním.

Długofalowe zadowolenie ze systemem CRM Leonardo? Jednoznacznie!


Nowości 2012


(23.8.2012)
Wschodniosłowacka energetyka, S.A. (VSE) świadczy kompleksowe usługi w zakresie odbioru energii. Od roku 2003 jest częścią składową niemieckiego koncernu energetycznego RWE, który należy do czołowych spółek energetycznych w Europie.

VSE korzysta już 5 lat ze sofistykowanego systemu informacyjnego CRM Leonardo Multiutility spółki D3Soft, który rozwiązuje szereg specyficznych problemów firmowych z tej branży. Chodzi zwłaszcza o opiekę nad klientem – opracowanie podstawowych danych klienta ( dane kontaktowe, aktywności, umowy , oferty) w zakresie dostaw gazu i energii elektrycznej.

System informacyjny CRM Leonardo jest w pełni integrowalny z innymi subsystemami. W spółce VSE połączyliśmy system CRM Leonardo ze systemem informacyjnym SAP przez PI, z którego spółka VSE korzysta. Klient posiada stosowne informacje dotyczące obu systemów w jednym miejscu . System CRM Leonardo stale rozwijamy zgodnie z życzeniami klienta.

VSE należy do grona długoletnich zadowolonych użytkowników CRM Leonardo Multiutility. Po wdrożeniu systemu CRM spółka podwyższyła efektywność sterowania KAM oraz AM, włącznie jednolitego wsparcia obsługi klientów, zjednoczenia obsługi informacji w stosunku do poszczególnych klientów z jednego miejsca oraz efektywnego instrumentu do opracowania przejrzystych marketingowych i handlowych analiz.Czy znalazłeś, czego szukałeś?

skontaktuj się z nami...
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products

© 2019 - 2021 - d3soft.cz

Linki / sieci społecznościowe

Přejít na stránky www.d3soft.cz