Používáme cookies k optimalizaci fungování našeho webu. Dalším prohlížením souhlasíte s jejich používáním.

CRM Leonardo Education pomaga spółce Student-CZ s.r.o.


Nowości 2012


(16.3.2012)
Spółka STUDENT -CZ s.r.o. potrzebowała przeglądu realizowanych usług świadczonych swym klientom, którymi są studenci z Rosji, kandydaci na studia w szkołach wyższych, potrzebujący pomocy w zakresie przygotowania do egzaminów z języka czeskiego oraz z danego przedmiotu fachowego. Spółka STUDENT -CZ pomaga swym klientom w pokonywaniu bariery językowej oraz w przygotowaniu do egzaminów różnicowych.

W celu osiągnięcia stosownej ewidencji wszystkich studentów oraz poprawnego planowania kursów podjęła wyżej wymieniona spółka decyzję o wdrożeniu jednnolitego systemu informacyjnego na podstawie oferty D3Soft s.r.o.

W firmie Student-CZ s.r.o. implementowano system CRM Leonardo Education, który daje przegląd realizowanych kursów (przygotowanie na studia oraz pomoc w trakcie studiów) włącznie przeglądu poszczególnych studentów i lektorów. CRM Leonardo Education uefektywni i przyśpieszy pracę z klientami włącznie ewidencji zrealizowanych zamówień . Opisywany system będzie również przetłumaczony na język rosyjski.

Czy znalazłeś, czego szukałeś?

skontaktuj się z nami...
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products

+420 739 603 707

lenka.svrcinova@d3soft.cz

© 2019 - 2020 - d3soft.cz

Linki / sieci społecznościowe

Přejít na stránky www.d3soft.cz